Využijte first minute cenu pomaturitního studia jazyků

Rok 2021 je pro maturanty hodně nejistý. Jak bude vypadat maturita? Bude vůbec? A co budu dělat po maturitě? Naprosto rozumíme tomu, že být v maturitním ročníku není letos žádná legrace. Možná bychom vám ale mohli pomoci aspoň s jednou z otázek – co dělat dál.
Po maturitě můžete jít na vysokou školu, cestovat, pracovat nebo se třeba můžete vrhnout do studia jazyka v pomaturitním studiu. V této turbulentní době je to sázka na jistotu. A pokud byste chtěli mít jasno už teď, můžete se rovnou přihlásit a za first minute cenu i ušetřit!
Co je pomaturitní studium jazyků a jak může být pro vás výhodné? To se dozvíte v dnešním článku.

Obrázek3

Jak pomaturitní studium probíhá?

Na začátku školního roku vás čeká rozřazovací test, který určí, do jaké skupinky podle úrovně připadnete. Jazyková výuka pak probíhá každý všední den 4 vyučovací hodiny. Podle toho můžete poznat, že jde opravdu o intenzivní studium, a podle našich zkušeností studenti pomaturitního studia dosahují největších pokroků!
Nejčastěji si studenti vybírají pomaturitní studium angličtiny, ale můžete se zkusit přihlásit také do pomaturitního studia němčiny nebo španělštiny! Skvělé znalosti těchto jazyků se vám budou hodit nejen při cestování, ale také při hledání práce nebo na vysoké škole.

Co vše dostanete navíc?

Vedle intenzivních lekcí jazyka máte v pomaturitním studiu nárok na status studenta, který vám zajistí všechny výhody studentského života (společně s kartičkou ISIC, kterou vám zdarma vyřídíme u nástupu).

Obrázek4

K tomu například v Jazykové škole PELICAN dostanete další jazykový kurz zdarma na celý školní rok! Můžete pak navštěvovat jednou týdně jazyk jako je španělština nebo japonština. Novinkou je, že si do tohoto kurzu můžete přivézt taky kamaráda nebo příbuzného. Ve dvou se to lépe táhne.

Čím dřív se přihlásíte, tím míň zaplatíte

Spousta jazykových škol právě teď začíná nabírat studenty na nový školní rok, takže se už můžete dívat na jejich nabídky. Porovnávejte je mezi sebou, nebojte se do škol psát a ptát se na jakékoliv otázky. Klíčem k úspěchu je mít co nejvíce informací.
Na jaře se vyplatí vychytat také různé výhodné ceny. Je to jako s nákupem dovolené! Využijte first minute ceny a mějte pomaturitní studium jazyků levnější i o několik tisíc. Pokud už teď víte, že by toto studium bylo něco pro vás, s přihláškou neotálejte. Kapacity bohužel nejsou v jazykových školách nafukovací.

Obrázek5

Zaujala vás možnost jít po maturitě studovat jazyky v pomaturitním studiu? Zavolejte nebo napište do Jazykové školy PELICAN, kde vám poradíme, jak se přihlásit, a zodpovíme všechny vaše otázky. Nemějte strach z budoucnosti a vsaďte na jazyky!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup