S keto dietou nemusíte cvičit!

S keto dietou hubnutí nebolí, naopak – vy se nemusíte ani v nejmenším snažit, co se týká cvičení, běhání či posilování. Správné hubnutí je totiž z většiny procent – a to je již známá věc – hlavně o složení denního jídelníčku. Mnoho žen a mužů vám s radostí potvrdí, že začali více jíst, a hlavně pravidelně a váha ku podivu šla dolů. Není to samozřejmě ale o tom, že jedli nezřízeně a neřízeně. Známé heslo – Jste to, co jíte, se i v ketonové dietě, jinak také nazývané proteinové nebo bílkovinné, osvědčuje. Je důležité se zamyslet na tím, co jím, co dávám svému tělu. Mám dostatek bílkovin, vlákniny, snižuji poměr sacharidů a tuků? Nebo se můj jídelníček skládá z přemíry sacharidů?

člověk přemýšlí

Vynechávám snídaně a najím se pořádně až večer? Vynechávám naopak večeře? Mám dostatečný pitný režim po celý den nebo ho doháním kvečeru tím, že do sebe obrátím džbánek vody naráz? Ano, máte pravdu, je to „jen“ nekalorická voda, ale pro váš žaludek neskutečný nápor. Pít se také musí umět a doporučuje se nelokat celé sklínky naráz, ale po doušcích.

sklenice vody

Stejně tak nečekejte, až budete mít žízeň, to už je pozdě – tělo je dehydratované a volá o pomoc. Hubnutí je skutečně v hlavě. Pokud chcete hubnout, můžete navštívit dietologa nebo svého lékaře, ale také můžete hubnout za pomoci ověřené proteinové diety, která je upravena pro všechny typy lidí – od mírné nadváhy až po těžkou nadváhu. Jestliže máte vážně zdravotní problémy, je vhodné konzultovat způsob držení diety s vaším ošetřujícím lékařem. Nic to nemění na to, že díky proteinové skladbě potravin si můžete alespoň ozdravit jídelníček. Jídla keto diety si můžete zakoupit i volně – jsou bez chemických příměsí, konzervantů a v čistě přírodním složení. Na jejich výrobu se dohlíží ve Francii, odkud se potraviny přivážejí. A jsou velmi chutné a co ocení zvláště muži i hospodyňky, velmi rychle připravené k servírování.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup