Pomůžeme vašim stránkám nahoru

Zviditelnit váš e-shop na internetu, kde existují desetitisíce podobných stránek? Zdá se to být nemožným a neřešitelným úkolem. Možná pro někoho, kdo nemá téměř desetileté zkušenosti z oboru a za kým nestojí téměř čtvrt milionu publikovaných článků. My víme, jak se postarat i o váš internetový obchod. Optimalizace webů je hlavní službou, kterou poskytujeme řadu let našim zákazníkům. A že se jedná o spokojené zákazníky se můžete přesvědčit v recenzích a ohlasech na naše služby.
počítač na obrazovce.jpg
Individuální přístup vždy zajistí nejlepší výsledky, proto nás neváhejte kontaktovat a dozvíte se o našich službách vše potřebné. K vašim internetovým stránkám vytipujeme několik klíčových slov nebo spojení, které nejlépe vystihují vaše zboží či služby. Upravíme vám texty na vašich stránkách tak, aby odpovídaly klíčovým slovům a vše prověříme SEO analýzou. Tady je možné naši spolupráci ukončit, bylo by to však nerozumné.
Nejefektivnějším přístupem, jak si zajistit vysokou návštěvnost, je komplexní služba správy webu. Nejen, že se postaráme o správně nastavení webových stránek, my se postaráme i o jejich propagaci. Pravidelně se postaráme o zveřejnění několika desítek unikátních PR článků, které umístíme na tematické weby. PR články budou odkazovat na vaše stránky a pomohou vám zvýšit návštěvnost. Zvýšení návštěvnosti je však jen jedním z cílů PR článků. Tím zajímavějším je posun vašich stránek na horní příčky nejpoužívanějších vyhledávačů u nás. Vaše stránky se budou zobrazovat mezi prvními nabízenými odkazy po vyhledání na Seznamu nebo na Googlu.
žena v košili u pc.jpg
Není důvod, proč byste měli ztratit další měsíc zajímavých obchodních příležitostí. Kontaktujte nás co nejdříve a brzy budete dosahovat mnohem zajímavějších zisků. Příjemně vás překvapí cena nabízených služeb i rychlost s jakou uvidíte výsledky naší práce.