Ochrana nejen před sluncem

Jak se blíží léto, čím dál tím více lidí tráví svůj volný čas venku, zvláště, pokud mají vlastní zahradu. S blížícím se létem však přicházejí také silnější sluneční paprsky, které už nejen hřejí, ale začínají i trochu pálit. Být dlouhodobě vystavený slunci se velice nedoporučuje. Můžete se tak nejen spálit, ale také si zadělat na větší potíže, díky kterým byste pak mohli skončit také u dermatologa. Hlavně malé děti by se neměly na slunci vystavovat příliš dlouho. To však neznamená, že nemůžete i tak posedět venku na terase. Jen byste si měli pořídit kvalitní stínící techniku.
oranžová markýza

Vhodný typ

Hodně lidí nedá dopustit na pergoly. Jsou relativně levné, dobře se montují a jsou odolné. Nicméně ne každý si přeje mít na zahradě tak velkou konstrukci a některé pozemky nejsou pro takovou instalaci vůbec vhodné, a to ať už svou velikostí nebo tvarem. I tak si ale můžete zařídit zastřešení, které vás bude efektivně chránit, a sice v podobě markýzy. Jedná se o velice vkusný zahradní doplněk, který se běžně používá již staletí.
markýza obchodu

Nižší odolnost

Skvělé je, že markýzu můžete koupit doslova za pár tisícovek. Nejde tedy o nic drahého, kvůli čemu byste museli šetřit několik měsíců. Cena tohoto stínění se mění hlavně podle velikosti. Zde platí přímá úměra dokonale. Čím více bude markýza pokrývat prostoru, tím více zaplatíte. Na rozdíl od pergol a dalších pevných zastřešení není markýza tak odolná. Funguje primárně jako stínění, některé modely jsou schopny ochránit vás v omezené míře před deštěm, ale to je tak všechno. Jakmile přijde vítr nebo silné krupobití, měli byste markýzu okamžitě stáhnout, jinak se vám nenávratně poškodí. I tak se ale jedná o vhodnou koupi. Když přihlédnete k tomu, že za deště stejně venku nikdo sedět nechce, je to vlastně velice efektivní zastřešení, které vám může sloužit řadu let .


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup