Přírodní versus voňavý

Každý snad známe ten typ, který zvedne ruku, a z jeho podpaží se line odér, který zabíjí i mouchy v letu. Pak tu máme takové muže, u kterých přemýšlíte, kolik vlastně deodorantů a vůní použili. Připadá vám to, jako když stojíte v parfumérii a ze všech stan to voní úplně jinak, až Vás z toho začne bolet hlava. A nakonec je tu druh muže, který voní pouze sám sebou a není to vůbec nepříjemné.

muž

Typ, co se sice vykoupe, ale nepomáhá to
Jsou muži, kteří i přes veškerou snahu o čistotu těla, nevoní právě nejlépe. Jedná se to, že jejich pach zabije i nejkvalitnější mýdlo a kosmetické produkty. Možné je, že se tito pánové špatně osušili ručníkem a v záhybech kůže vznikají bakterie. Ty mohou spolu s potem vytvořit přímo vražedné ovzduší. Potvrzené je i to, že potraviny, které sníme, jsou vylučovány do kůže a následně potem ven z těla. Proto by měli konzumaci např. pikantních jídel omezit na minimum.
 
Muži, kteří nepracují v kanceláři
Známe ty typy manuálně zručných, kteří nastoupí do prostředku hromadné dopravy a nevoní zrovna košér. Je jasné, že zedník, který pracuje na stavbě od 08:00 ráno do 16:00 odpoledne, nebude vonět zrovna po fialkách. I když použije ráno antiperspirant nebo deodorant, k večeru už nebude právě optimální vedle něj sedět či stát. Samozřejmě, po koupeli tento pach zmizí, ale do té doby otevíráme okna a modlíme se, aby muž již vystoupil.
 
Jen vůně muže
Jsou typy, u kterých jejich pot nevnímáme jako zápach, ale jako něco, co nás přitahuje. Jedná se o pachové žlázy, které produkují výpotek, a ten působí na náš mozek jako afrodiziakum. Když stojíte vedle takového muže, přemýšlíte, jakou vodu po holení či deodorant používá, a ono to není kosmetikou. Za takovým mužem se otočíte klidně i vícekrát, protože je na něm něco zvláštního, tedy jeho pach, který Vás přitahuje.

model
 
A nakonec to nejlepší
Všichni znáte ten pocit, když okolo Vás projde krásná žena, ale táhne za sebou oblak dýmu z parfému. Takové je to i u mužů. Znám pár takových typ, co projdou okolo mě a já jsem schopna na prstech ruky vypočítat, co a kolik toho použili. Je to deodorant, antiperspirant, voda po holení, parfém, někteří i krém na ruce či obličej. Netvrdím, že chlap má smrdět, ale všeho moc škodí. S dobou jdou i změny kosmetiky u pánů, i když nejsem si jistá, že potkávám právě muže. Chvílemi mi tito páni přijdou, jako ženy převlečené do jejich šatů.
 
Říká se: PODLE GUSTA ŽÁDNÝ DIŠPUTÁT. Nikdy jsem neodsuzovala, vždy jsem se snažila nejdříve člověka poznat, ale sama za sebe říkám, lepší je potkat mírného dřevorubce než parfumérii.
 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup