Když se řekne doma

Většinu z nás napadne známé místo, teplo rodinného krbu, společné večery, hodiny trávené s lidmi, co máme rádi. Uvědomit si, že nic není samo sebou a na spokojeném zázemí musíme všichni zapracovat. Vztahy obecně jsou vyšší dívčí, a ne každý se v nich orientuje. Pocit klidu a pohody v duši nenahradí nic na světě. Často svou nespokojenost utápíme v pořizování hmotných věcí. Náš domov se stane skladištěm nepotřebných nákupů, jako náplast na duši. Nikde není napsáno, že materiální dostatek zajistí člověku spokojenost. Je třeba uvědomit si, na kterou stranu barikády se dáme.
rodina je opora

Zapracujme na sobě

Věčně ve stresu, pracovně přetížení, domů se vracíme unavení, naštvaní, bez nálady reagovat na podněty kohokoli. Nechce se nám komunikovat, nechce se nám řešit po pracovních ještě domácí problémy. Často nám naši blízcí chtějí něco sdělit, chtějí komunikovat a být v kontaktu. Hledají pak pochopení a útěchu jinde. A co zbyde nám? Vyšetřete alespoň chvilku každý den, ptejte se, zajímejte, a to stejné chtějte od druhých. Pomáhejte, raďte a nechte si naopak pomoct. Nežijte s pocitem, že jen Vy děláte všechno nejlíp a druzí to tak neumí.
šťastný domov

Harmonie barev

Vyhrajte si s barvami v interiéru tak, aby se Vám zde dobře odpočívalo a působily domácky a útulně. Jen těžko se bude usínat v křiklavé ložnici, nebo odpočívat v místnosti, kde barvy přímo bijí do očí. Když zařizujete svoje obydlí a nejste zrovna mistři designu, oslovte odborníka. Každý bytový designér, nebo architekt řekne co se hodí: Pokud mu předem nakoncipujete, co se Vám líbí, či nelíbí, interiér rozhodně uzpůsobí podle přání. Mnohdy dokonce existují materiály, nebo doplňky o kterých nemáte ani zdání. I skladba nábytku, nebo bytového vybavení se vyplatí konzultovat s odborníky. Nechte prostory dýchat, budou působit provzdušněným a svěžím dojmem. Samozřejmě jednodušší bytové zařízení podstatně usnadní i úklid.
 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup