Auto patří do garáže

Děti si rády hrají na činnosti dospělých. Právě možná proto, batolata rády uklízejí a pomáhají v kuchyni. Občas si k uchu vezmou telefon a začnou napodobovat maminku nebo tatínka a mumlají přímo do mobilu. S oblibou samozřejmě sledují i věci kolem a co se týče kluků, asi žádný z rodičů se nevyhne auto mánii. Kluci a chlapi prostě milují auta už od kolébky! Tak proč je v tom nepodpořit nebo je od toho odrazovat?policejní autíčko
Děti budou milovat vaše společné cesty osobním autem a hlavně sledování ostatních z okýnka. I při procházce zjistíte, že auta, autobusy a stavební auta jsou tím nejzajímavějším, co na procházce existuje. Vůbec to nevadí, díky tomuto zájmu, jsou chlapečci schopni se učit třeba barvám a později i písmenům podle poznávacích značek.
Nikdo se nebude divit, že dětský pokoj vašeho syna je zavalen náklaďáky a hasičskými auta, vždyť je to přece kluk, který má jasno v tom, co se mu líbí a co ho baví. Málokteré hračky však poukazují na to, že auta taky někde musí odpočívat, ano samozřejmě narážka na parkování. Kde vaše dětská autíčka odpočívají? Uklidí se do krabice nebo jsou postavena pod stolem, to je hezké a logické, ale co byste řekli na dětskou garáž na autíčka?dětské auto s řidičem
Jedná se o dřevěnou hračku garáže, která imituje například parkování v obchodních centrech. Součástí balení jsou i čtyři autíčka, které perfektně na silnici u garáže zapadají. No a, aby vás nedohnala časem nuda, součástí je i výtah, pro nešikovné řidiče, kterým se nedaří vyjet na jejich parkovací místo.
S touto dřevěnou a zdravotně nezávadnou hračkou si vaše děti vyhrají celé hodiny, mohou si pozvat kamarády a trochu se pochlubit, protože tohle, prostě nemá doma úplně každý. Kromě skvělé zábavy dochází i ve zlepšování v motorických schopnostech. Nezdá se to, ale není to tak jednoduché vyjet nahoru po točité silnici bez dopravní nehody!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup