Vhodný dárek pro ženu

Předem je třeba říct, že každý člověk má odlišný vkus a co se vybírání vhodných darů týče, stoprocentně zde platí pořekadlo sto lidí, sto chutí. Co je ale obecně známo, většina žen nepohrdne určitými produkty, například těmi, které jim pomohou zůstat stále krásné a atraktivní.

dárek, Vánoce

1.       Kosmetika a parfémy

V případě kosmetiky jistě nesáhnete vedle, když pořídíte partnerce například soli, či pěnu do koupele, tedy produkty pro její relaxaci a pohodlí. Naopak pokud se Vaše přítelkyně ráda maluje, možná Vás napadlo, že dekorativní kosmetika by byl pro ni skvělý dar. Nicméně Vy tyto věci nepoužíváte, tudíž jim zas tak dobře nerozumíte a je dost možné, že se netrefíte do jejího vkusu. Spletete si třeba odstíny make-upu, nebo vyberete produkt, který jí jednoduše nesedí. V takovéto situaci je lepší pořídit například dárkový poukaz do prodejny s dekorativní kosmetikou, kde se prodává její oblíbená značka, například Sephora. Pokud chcete partnerce koupit parfém, dejte si pozor, aby to parfém opravdu byl a ne pouze toaletní voda. Také byste na něm neměl šetřit. Nemusíte ho pořizovat nutně za 5 000 korun, nicméně obyčejná parfémová voda za 200 Kč z drogérie jí nejspíš příliš nepotěší. Opatrně také s vůní. Měl byste vědět, zda Vaše žena preferuje spíše sladší, nebo jemnější vůně apod. Pokud si nejste jistí, měl by vonět Vám.
parfém, dárek

2.       Oblečení

V této kategorii je opět potřeba, abyste byl trochu obezřetný. Pokud víte, že se ráda hezky obléká, pořiďte ji kousek, na který bude náležitě hrdá. Obyčejné svetříky a trička z běžného obchodu tedy nepřichází v úvahu. Můžete se poohlédnout po produktech z pravé kůže, kvalitní kabát, nebo třeba drahá kabelka. Dávejte si také pozor, abyste trefil správnou velikost. Zde se také otevírá prostor pro Vás a Vaši představivost. V čem by se Vám vaše manželka, či přítelkyně líbila. Tabu rozhodně není ani erotické prádlo, jako třeba podvazkový pás s punčochami, nebo jemné, krajkové body.

3.       Zážitky

Pořád mluví o tom, že se chce naučit mluvit francouzsky? Nebo Vás nutí do neustálých masáží zad? Je spíše domácí typ? V těchto a mnoha dalších situacích popřemýšlejte, jak tyto plané řeči, či prosby změnit ve skutečnost. Zaplaťte jí jazykový kurz, kupte poukaz na relaxační masáž, nebo kurz vaření, či pečení. Vedle nešlápnete ani společným víkendem někde na horské chatě s wellness.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup