Opouštějí vás muži? Nedělejte tyto chyby!

Vztahy údajně ukončují častěji ženy, muži se k rozchodu uchylují, až když mají opravdu pádný důvod. Nikdy to nedělají bezdůvodně! Přečtěte si, proč muži své partnerky opouštějí nejčastěji.

roztržená fotka páru

Nevěra

Málokterý muž unese, když ho žena podvede. Když z něj udělá paroháče, velmi to raní jeho ego a přestane jí důvěřovat. Pro pány je navíc často mnohem přípustnější nevěra z jejich strany než ze strany ženy, tu nedokážou tolerovat, neumí se s ní vyrovnat. Nezáleží přitom na tom, jestli šlo o jednorázové zaškobrtnutí, nebo dlouhodobější románek, jejich důvěra je prostě zraněná a nelze to vrátit zpátky.
smutná dívka, růže

Žena o sebe přestala dbát

Krása sice není ve vztahu na prvním místě, ale muži mají rádi ženy upravené, chtějí se s nimi chlubit. Dámy občas nabydou falešného dojmu, že po pár letech vztahu mají partnera jistého, a poleví v péči o sebe. Partnerka nemusí vypadat jako modelka, ale měla by se o sebe trochu starat, umět se hezky upravit a chodit trošku úhledná i doma. Zkuste si zajít ke kadeřnici, koupit nové šaty a trochu se nalíčit a uvidíte, jak váš milý ožije!
opuštěná žena, mobil v ruce

Nedostatek sexu

Nebudeme vám lhát, vztah sice není jen o posteli, ale sex je jednou z nejdůležitějších rovin vztahu. Sexuální život partnerů by měl být v souladu. Pokud jsou intimní potřeby páru velmi nevyrovnané, obvykle to vede buď k nevěře, nebo rovnou k ukončení vztahu. Pozitivní je, že na této oblasti jde snadno zapracovat, stačí otevřeně komunikovat.

Časté hádky

Pánové hádky přímo nesnášejí. Nemají rádi ženský křik a dusno v domácnosti. Nenávidí malicherné sváry, považují je za zcela zbytečné a vnímají je jako kritiku svojí osoby, případně ženinu hysterii. Vás pohozené ponožky možná rozzuří, ale vězte, že je to pod jeho rozlišovací schopnosti. On by na vás kvůli takové prkotině nikdy nekřičel, nechápe tak, proč vy jste na něj tolik zlá a za všechno ho peskujete.

Nedostatek úcty

Muži jsou velmi ješitní a věřte, že pokud ho nepochválíte vy, udělá to jiná, která u něj okamžitě stoupne v ceně. Pokud partnera nerespektujete, nevážíte si jeho práce nebo shazujete jeho rozhodnutí a názory, je to začátek konce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup