Nejlepší evropská lázeňská místa pro váš odpočinek

Jeďte si dopřát úžasný odpočinek spojený s nejrůznějšími blahodárnými procedurami. Budete se cítit jako znovuzrození, odpočatí a plni sil. Kde v Evropě vás tedy čekají ta úžasná místa spojená s pohodou a lázeňským klidem?

1.       RAKOUSKO, SALZKAMMERGUT
Zde mají snad nejvydařenější spa , v jehož objektu najdete hned několik bazénů. Dále zde k odpočinku nabízejí solné koupele, sauny a masáže.

2.       TURECKO, ISTANBUL
Turecké lázně jsou významné a populární. Užít si zde můžete pravou tureckou masáž i parní lázeň. Při odpočinku doporučujeme ochutnat pravý turecký čaj.

3.       ITÁLIE, TOSKÁNSKO
V italských lázních padá léčivá voda teplá 37°C jako vodopád na vápencové podloží a zde vytváří různé útvary. Léčivý účinek této vody znali již staří Římané.

4.       FRANCIE, BORDEAUX – MARTILLAC
Francouzské lázně nabízejí terapii horkých pramenů, které jsou velmi bohaté na minerály a prýští z hloubky 540 metrů. Navíc vám zde nabídnou vinné zábaly i peeling z drcených vinných zrníček.

5.       ŠVÝCARSKO, LAVELY LES BAINES
Zde mají nejteplejší venkovní minerální pramen ve Švýcarsku, do kterého se naložíte nebo si zaplavete, i když je venku mráz. Uvnitř vás čekají vodopády, masážní bazény, saunový svět i relaxační zóna.

6.       MAĎARSKO, BUDAPEŠŤ
Zde najdete nejen 128 činných pramenů pro zdravotní koupele, ale také ohromný saunový svět, kosmetické služby i mnoho masáží.

7.       NĚMECKO, BADEN-BADEN
Horké solné prameny byly příčinou, že zde první lázně postavili už Římané. I nyní je zde velmi populární lázeňské městečko.

8.       ISLAND, REYKJAVÍK
Zde je celá řada vyhřívaných venkovních bazénů. Dopřát si zde můžete masáže i příjemný odpočinek.

9.       NĚMECKO, BAVORSKÉ ALPY
Zde se nacházejí největší lázně v Evropě, které se skládají ze tří obrovských termálních komplexů. Ohromná vodní plocha v 80 termálních bazénech vám zaručí skvělý odpočinek. Pramení zde dokonce několik solných pramenů.