Nebankovní hypotéka pro lidi s finančními problémy i pro všechny ostatní

Úvěry by se rozhodně neměly rozdělovat do skupin na ty, které se poskytnou běžným lidem a na ty, které se poskytnou lidem s finančními problémy. Jenomže banky to dělají, protože s finančními problémy u nich rozhodně žádné peníze nezískáte a to ani v případě, že jdete žádat o daleko menší částku, než jakou je například hypotéka.

Nebankovní společnosti naštěstí lidi nerozdělují a mohou jim půjčit bez rozdílu. Nepotřebují ani slyšet, na co peníze použijete, takže je můžete libovolně využít na cokoliv například v případě americké hypotéky. Nejběžnější v tomto směru je nebankovní hypotéka fahd.cz.

dívka, notebook, peníze

Právě slovíčko nebankovní označuje, že si pro půjčku nejdete do banky, ale zprostředkuje vám ji soukromá společnost. Ta získává peníze většinou ze soukromých investorů. Nebankovní sektor je v tomto ohledu velice tolerantní a snaží se pomoci každému, proto nerozděluje lidi do různých skupin a nevybírá si jenom ty klienty, kteří nemají žádný průser, dluh nebo problém s financemi. Naopak, snaží se pomoci i těm ostatním, kteří mají například už dluhy nebo třeba také záznam v registru dlužníků.

Každý má přece právo na druhou šanci. Zápis v registru dlužníků získáte velice snadno a nezbavíte se ho pár let, a proto musíte tak dlouhou dobu pykat za svou jednu hloupou chybu? Právě tyto důvody soukromé společnosti chápou. Vyslyší vždy potřeby všech klientů, ať už máte nižší příjmy nebo je nechcete dokládat nebo jste podnikatel a máte nízké daňové přiznání nebo jste člověk, který má záznam nebo dokonce dluhy či exekuce. I v takových případech totiž můžete uspět a hypotéku získat.

internet placení

Vždy je důležité, abyste vlastnili nějakou nemovitost, kterou můžete ručit. Z její hodnoty získáte určitá procenta a na základě toho budou provedeny veškeré výpočty, navržena doba splátek a upravena tak, abyste s tím byli spokojení a dohodnuta měsíční splátka. Doba splatnosti se může pohybovat od jednoho roku až po 30 let a nízká úroková sazba je samozřejmostí. Navíc vše vyřídíte online a bez zbytečných komplikací.