FINEP – developer, který splní Vaše sny o bydlení

Stálý nedostatek nových bytů může pomoci vyřešit FINEP Holding, který patří mezi největší developerské skupiny v České republice. Nabízíme nejen nové byty v Praze, ale také jako jediní dokážeme zajistit kompletní servisní služby, které souvisejí s bydlením. Díky našim dlouholetým zkušenostem dokážeme vyhovět požadavkům všech našich klientů. Myslíme na každou věkovou skupinu a zajistíme nové byty nejen pro mladé lidi, které také Vám pomůžeme s pořízením komerčních prostor v Praze k dlouhodobému pronájmu k úspěšnému rozjezdu Vašeho podnikání. Hlavním cílem pražského developera FINEP je posunout hranice a dostat se na úroveň světových metropolí.

nové byty

o Neprodáváme jen byty, ale snažíme se pro své klienty vybudovat nový životní prostor, jehož součástí je vše, co je ke spokojenosti zapotřebí.
o Součástí tohoto životního prostoru jsou dětská hřiště, sportovní plochy, městská zeleň, trávníky i velké městské parky.
Přímo v daném místě jsou také k dispozici obchodní prostory a moderní městská infrastruktura.

koupelna

Máme za sebou celou řadu úspěšných projektů

Děláme vše pro spokojenost našich klientů, a proto nabízíme ještě mnohem více. Do našich komplexních realitních a finančních služeb patří také bankovní zajištění složených finančních prostředků.

• Jedním z našich úspěšných projektů je renesance nové družstevní výstavby v České republice v roce 2011.
• Do konce roku 2020 jsme v rámci tohoto projektu prodali jeden a půl tisíce moderních družstevních bytů v Praze.

Další desítky i stovky nabízených bytů se nacházejí buď přímo v prodeji nebo jsou k prodeji připravované.

Profesionalita a vysoká úroveň našich služeb nám vynesla prestižní ocenění Developer roku. Dalšími úspěchy, kterými se můžeme pochlubit, jsou tituly ze soutěže Best of Reality.

• Do interiérů námi nabízených bytů se můžete podívat prostřednictvím virtuální prohlídky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup