Svatební oznámení jako předzvěst svatby

Svatební den je tím nejvýznamnějším dnem v lidském životě. Dva životy se slučují v jeden – zkrátka naprosto dokonalá chvíle. Opravdu se tak není čemu divit, že nevěsty tento svůj velký den chtějí mít zkrátka dokonalý. Nicméně celé události předchází svatební oznámení.

Svatební oznámení Goldpress může mít mnoho podob. První variantou je elegantní oznámení. Většinou bývá bíle a dozdobené nějakou krajkou. Písmo pak bývá velmi často zlaté nebo stříbrné. Zvyklostí také je, že jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálu. Za takovéto oznámení si ovšem připlatíte. Jedno oznámení může stát dokonce až sto Korun!

ženich a nevěsta

Další variantou je zvolit takové oznámení, které je vyrobeno v nějakém rustikálním nebo méně formálním stylu. Tyto oznámení jsou taktéž velmi krásné, nicméně použité materiály jsou levnější. Písmo pak bývá nejčastěji černé nebo šedé. Celé oznámení může být doplněno o nějaký obrázek nebo potisk. Zkrátka, jedná se o méně formální oznámení. Takovéto oznámení většinou stojí kolem dvaceti až třiceti Korun.

Pokud by se vám i tohle zdálo moc drahé, můžete si zkusit vyrobit svatební oznámení sami doma. Nicméně v takovém případě musíte mít nějaké zkušenosti s grafickými programy. V ideálním případě byste nějaký takový program již měli mít ve svém počítači nainstalovaný.

nevěsta s kyticí

Nemáte-li s tvorbou vlastního grafického návrhu zkušenosti, raději se do toho svépomocí nepouštějte. Aby výsledek vypadal pěkně, chce to mnoho zkušeností.

Pokud si oznámení necháte navrhnout od někoho cizího a rozhodnete se pouze o vlastní tisk, peněžně si moc nepolepšíte -ba naopak. Ještě k tomu musíte mít koupený kvalitní papír, na který chcete tisknout. Konečná cena jedné pozvánky tak může být ještě větší, než kdybyste si ji nechali udělat od profesionála.

Taktéž nesmíte zapomenout, že ke každé pozvánce je nutné koupit i obálku, do které samotné oznámení vložíte.