Sáčky se samolepicí klopou využijete prakticky na cokoliv

Polypropylen je plast, který nachází uplatnění především v domácnostech. Vyrábí se z něj různé nádoby, odolává působení vlhkosti, je poměrně termostabilní a hodí se i pro ohřev pokrmů v mikrovlnné troubě.
Polypropylenový sáček je průhledný, nemůže tudíž sloužit jako vnější obalový materiál. Praktické využití však nachází v mnoha oborech lidské činnosti. Jeho hlavní výhodou je univerzalita. Můžete do něj ukládat prakticky jakékoli předměty, které nemají ostré hrany a sáček by mohly protrhnout. Může se hodit i jako potravinová fólie pro jídla ukládaná do mrazáku, ovšem potraviny do nich ukládat lze i při pokojové teplotě, např. luštěniny, obiloviny, semena, ořechy, krmení pro ptactvo a domácí mazlíčky.

sáček

Široká škála oblastí dělá z polypropylenových sáčků univerzálního pomocníka

Sáčky se samolepící klopou najdou uplatnění pro zabalení textilu, drobných dárků, papírové dokumentace. Ocení je i sběratelé, hospodyňky v domácnosti, vhodné jsou i pro ukládání drobností, které by se při manipulaci snadno rozsypaly a poztrácely. Hodí se i pro balení dětských hraček, malých dílků stavebnic, kostiček lega, puzzle atd. Sáček také může být vhodným materiálem pro balení zboží určené k transportu směrem k zákazníkovi. Ocení jej majitelé kamenných obchodů, e-shopů, své místo si vybuduje v kancelářích i v domácnostech.

bombony

  • Do sáčku jednoduše předmět vložíte a překlopíte jej vrchní částí se samolepicím proužkem. Chráníte tak jeho obsah před působením vlhkosti a prachu a takto můžete mít uložené i různé cennosti a písemnosti
  • Vyrábí se v rozmanitých velikostech. Nejmenší sáčky mají rozměry 12 x 8 cm, další velikosti jsou odstupňované zhruba po dvou až čtyřech centimetrech až do velikosti 40 x 60 cm.
  • Polypropylenová fólie je zdravotně nezávadná, nepřijímá cizí pachy, neabsorbuje tekutiny, je pevná, nerozmáčí se a nerozpadne se ani po několika letech.
  • Zabalení je velmi rychlé, jednoduché, vidíte, co se nachází uvnitř a lepicí proužek se sám od sebe nerozlepí.
  • Pokud byste vyžadovali nadstandardní rozměr sáčků, nebo větší množství, je možné poskytnout individuální řešení buď vhodnou alternativou, nebo ve formě množstevní slevy.