Recyklované nádobí, které se vám nerozpadne pod rukama

Hledáte přírodní a zcela rozložitelnou variantu pro velké rodinné oslavy, posezení na zahradě s přáteli i pro své podnikání v gastronomii? Ekologie, udržitelnost a znečištění přírody je dnes velmi důležité téma, které zajímá mnoho lidí. Můžete potěšit sebe i své zákazníky, kteří myslí na blaho naší planety. Postačí vám k tomu jedlé nádobí, které po konzumaci jídla či pití můžete v klidu sníst a nebudete produkovat žádný odpad.

162_cocktailstirrer-2048x

Není jednorázové jako jednorázové

Všichni neustále posloucháme o tom, že jednorázové produkty nemají v našich životech nic dělat a jsou škodlivé pro přírodu po celém světě. Výhodné sady jedlého nádobí jsou sice jednorázové, ale žádný odpad s nimi nevytvoříte. Šetrný přístup navíc můžete využít nejen u sebe doma, ale také v podnikání. Navíc za své peníze získáte produkt 2v1. Jedná se totiž nejen o šikovné a stylové nádobí, ale také jemně sladký dezert, který si vychutnají malí i velcí.

Kvalitu nic nenahradí

Máte jistě strach, že tyto produkty nic nevydrží a nebudete si moci vychutnat svou oblíbenou kávu z jedlého kelímku nebo dát dětem místo klasických brček tato jedlá, která po dokončení nápoje jednoduše sní. Naštěstí z toho nemusíte mít strach, protože jsou tyto přírodní a rozložitelné produkty také velmi kvalitní. Tekutinu udrží až 12 hodin a podávat na nich můžete pokrmy o teplotě až 85°C, což je klasická teplota pro servírování.

198_classic-grun-1-quer

Užijte si příjemnou chuť bez zbytečných kalorií

Skvělé je, že se nemusíte obávat o svou dietu, protože obsahují velmi málo kalorií. Dát je s klidným srdcem můžete i dětem, jelikož neobsahují žádná umělá barviva nebo přidané cukry. Jedná se proto o přírodní svačinku, kterou zároveň využijete jako samotné nádobí. Navíc tím podpoříte své snažení o zero waste a podpoříte i své zdraví a vhodné jsou i pro vegetariány a vegany, protože neobsahují žádné živočišné složky.