Levné ubytování s +

Hotelů a různých typů ubytoven v Praze je opravdu hodně. Nejlepší je, když můžete od známého podle jeho zkušenosti získat konkrétní doporučení. Ale to se nestává tak často. Takže dobré doporučení na kvalitní a přitom dost levné ubytování vám rádi nabídneme v tomto krátkém článku.

Ať sháníte ubytování na jednu nebo více nocí, jste například turisté, kteří v Praze chtějí nějaký čas pobýt a potřebují jednu nebo dvě noci tam přespat, tak možná i vy patříte mezi ty, co shánějí kvalitní, ale přitom levné ubytování v praze. Jedna ubytovna v Praze 9, v blízkosti Černého mostu vám takové ubytování nabízí. Je to ubytování typu HOSTEL, které uspokojí mnohé turisty, studenty, ale i firemní pracovníky.

Krátkodobé i dlouhodobé ubytování v přijatelných cenových relacích pro jednu osobu:

Ve STANDARDNÍCH 2 – 4 lůžkové pokoje v ceně za 200,-Kč /noc/

V KOMFORTNÍCH pokojích s vlastní koupelnou, v ceně za 300,-Kč/noc

levné ubytování

Případně, pokud si budete chtít uvařit snídani nebo večeři, tak vám tato ubytovna nabízí APARTMÁNY v podobě malých garsonek s kuchyňským koutem a koupelnou. Tyto apartmány (garsonky) jsou určené pro 2 osoby. Větší je pro 4 osoby.

Všechny pokoje má tato ubytovna velmi pěkně vybavené, jsou pohodlné a čisté. Ubytovna má noční ostrahu a nonstop recepci. Klidnější lokalita se zelení, možností parkování, s velmi blízkou dostupností metra a nákupního centra, to jsou další plusy pro tuto levnou ubytovnu.

hostel ubytovna

Tuto ubytovnu využívají též i zahraniční turisté a dlouhodobě i pracovníci firem.

Možná se vám tato nabídka při cestě do Prahy bude hodit. Když se začtete do recenzí této ubytovny, tak se pro ni určitě rozhodnete. Samozřejmě, že ubytování v hotelích je jiné, ale je tam i jiná cenová relace.

Poznámka: ubytovna typu HOSTEL je určena nejen pro turisty, studenty, ale mohou se zde ubytovat i dlouhodobě pracovníci různých firem. Tento typ ubytování je upraven tak, aby si klient mohl připravit i teplé jídlo a v soukromí se stravovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup