Kotvičník zemní v lékařství


Kotvičník zemní je skutečně velmi známá a v lékařství hojně využívaná rostlina. Obsahuje totiž látky, díky kterým může naše tělo získat potřebný testosteron.

Kotvičník zemní v lékařství

Snadno rozeznatelný

Tuto nádhernou rostlinu můžete dokonce potkat i u nás, přičemž nejčastějším výskytem v našich podmínkách bývají zahrady a různé rumiště. Když se podíváme na rostlinu, tak její výška dosahuje pár desítek centimetrů. Typické jsou hlavně její oválné lístečky, jež vždy rostou naproti době a na konci. Jejich hustota je vysoká, protože jsou poměrně malé a mají zelenou barvu více do tmavé barvy. Když se Vám poštěstí, tak spatříte i její květ, přičemž ten má žlutobílou barvu.

detail rostliny

Semínka mají typicky hnědou barvu, takže na nich není nic zvláštního. Jestliže bychom chtěli znát jeho původ a podívat se na tyto místa, tak bychom museli cestovat až na pobřeží Číny, popřípadě Japonska. Takovému výletu se můžeme snadno vyhnout, protože pokud dodržíme některé podmínky, tak můžeme Kotvičník pěstovat vesele i u nás. Záleží, jakou cestou se vydáte, protože se dá namnožit a pěstovat volně. Druhou možností je pěstování ze semínek, ale vždy je dobré nať využívat průběžně, protože se jedná o jednoletou bylinu.

Dostatek testosteronu

Testosteron je velmi důležitá látka, která nám pomáhá v tom, abychom v životě byli aktivní a mohli si jej užívat naplno. Bohužel mnohdy se stává, že s přibývajícím věkem jeho hladina dost klesá, což není vhodné. Abychom nemuseli užívat různé léky, tak je tu vždy pro nás Kotvičník Forte, který má samozřejmě přírodní původ a ten je pro naše tělo mnohdy lepší. Rostlina rozhodně neobsahuje hormony, protože má v sobě speciální látky, které zajistí postupnou a přirozenou cestou tvorbu testosteronu.

znázornění testosteronu

Ten se nejčastěji získává z prášku plodů a extraktů, protože právě tyto části obsahují nejvíce účinné látky. Je velmi doporučován lidem nad 40 let, protože právě zhruba po této hranici testosteron u mnoha lidí začíná hodně klesat. Účinek užívání se dá mnohdy poznáte už v řádu dnů, protože by měla být z části na ústupu únava a další příznaky. Pokud budete dodržovat dávkování, tak se skutečně dočkáte očekávaného výsledku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup