Erotické masáže od zralý ženský – lesbian mature sex album

Minulý rok, to mi bylo přesně šest a čtyřicet let, mi můj manžel dal takový nepěkný dárek. Na mé narozeniny mi řekl, že se chce rozvést. Prý už ho tolik nevzrušuji a že se už díval na menší byt, aby se co nejdříve ode mě odstěhoval. A to jsem mu dávala ten nejlepší LIVE SEX v posteli. Myslím tím sex naživo a pěkný striptýz v erotickém prádle před milováním. Se slzami ani prosbami, aby neodcházel, jsem u manžela nepochodila. Hned druhý den podal žádost o rozvod. On už to měl dávno předem připravené. Soud proběhl docela rychle, ani jeden z nás nedělal tomu druhému problémy. Můj bývalý Zdenek se ode mě brzo odstěhoval do svého bytu a přestali jsme se definitivně vídat. Děti jsme měli dvě. Starší dceři Natálce bylo dvacet osm let a mladšímu Honzovi dvacet čtyři. Obě děti už s námi nežily a žily ve svém. Natálka ke mně chodila docela často, a sebou brávala dcerku Nelinku, takže jsem si s vnučkou docela vyhrála. Honza žil se svojí dlouholetou přítelkyní a zatím se brát nechtěli, že jim to takhle ve vztahu vyhovuje a budou raději cestovat po světě. Jenže jsem se začala nudit a měla jsem občas i nějaké ženské deprese ze života. Sice jsem měla dobrou práci, státní zaměstnankyně, k tomu dobré peníze a vůbec se v práci nenadřela, ale začalo mi něco v životě chybět. Byly to zamilované doteky a krásná slůvka. Až jednoho dne mi dala moje kolegyně z druhé kanceláře poukaz na mírně erotickou masáž od ženy. Jen řekla: „na a užij si to“ a začala se smát. Ale teď krásně popořádku.

Jmenuji se Heidi jako ta zpěvačka Janků, anebo ta slavná německá topmodelka Heidi Klum. Svátek slavím každoročně dvacátého sedmého července. Moje jméno pochází z německého jména Adalheid a má to znamenat „bytost“. A jak bych se vzhledově popsala? Metr sedmdesát, brunetka s vlnitými vlasy po lopatky, hnědé oči, asi padesát sedm kilo a když se daří, tak mám v zimě po Vánocích šedesát tři. To víte, to jsou samé pohádky, odpočinek, čokoládové figurky, cukroví na patnáct způsobů, ale já to pak v létě vysportuji. To jezdím každý den do práce na kole a na dovolené u moře se nepřecpávám a udělám si takovou očistu od sladkostí a slazených limonád. Bydlím celý život v Blansku. Takovém malém příjemném městě, které má přibližně dvacet tisíc obyvatel.

akt ženy

Blansko se nachází v Jihomoravském kraji, městem nám protéká řeka Svitava a ta teče na jih do Brna, kde se vlévá do řeky Svratky. Do Brna na hlavní nádraží se od nás dostanete vlakem za pár minut. Já to mám v Brně moc ráda. I když ráda řídím, raději sednu na vlak, vystoupím v centru, projdu se Galerií Vaňkovkou, dám si moje oblíbené Latté a nějaký menší dortík. Jen tak kouknu na lidi, kteří chodí tam a zpět a za dvě či tři hodiny jedu domů. Kolem Blanska jsou menší města jako „Kuřim, Adamov, Tišnov, Rájec-Jestřebí, Boskovice, Kunštát, Letovice a spousta menších vesniček“.

A kdybyste se někdy chystali na pár dní do Blanska, nebo blízkého okolí, zde je několik typů na výlet, kam se můžete vydat. „V blanenském zámku najdete muzeum Blanenska. V létě se můžete vykoupat v aquaparku v centru města. O pár kilometrů dále jsou koupaliště Lysice, Červenka, Křtiny, nebo se smočit v Kuřimi. Východně od nás se nachází v Suchém žlebu Kateřinská jeskyně. A dále okolí Blanska najdete Punkevní jeskyně, Macochu, průchozí jeskyně Jáchymka, Sloupsko-šošůvské jeskyně a Balcarku. Zříceninu hradu Nový hrad u Adamova. Rozhledny Podvrší, Spešovská, Alexandrova, Babí lom, Žernovník či Ostrá horka. A spousta dalších zajímavých míst“. Myslím, že byste k nám na pár dní mohli přijet na dovolenou, nudit se rozhodně nebudete.

Ale já se vrátím ke svému vyprávění. Rok po rozvodu jsem oslavovala v místní restauraci své narozeniny, nebyly sice kulaté, ale i tak jsem je chtěla velkolepě oslavit. Pozvala jsem asi deset kolegyň, polovina z nich už byly také rozvedené a dávaly mi spoustu rad, jak se z toho nezbláznit a prý je potřeba si začít zase užívat. Že ještě nepatřím do starého železa a dohazovaly mi mladý kluky, kteří byli o deset let a možná i více mladší než já. Jenže, víte, jak to chodí na malém městě. Kdybych bydlela ve velkém Brně, asi bych se tam ztratila v davu, kdybych třeba žila s třicetiletým klukem. Ale v Blansku znám ženské a ty by si pomyslely a ukazovaly si na mě prstem. Ono to tak asi je i v jiných menších městech, kde se znají všichni podle vidění. Ale neříkám, že bych si nedala nějakého mladého zajíčka, klidně o dvacet let mladšího. Dopila jsem asi pátou skleničku vína a už mě to kecalo. S holkami jsme stočily téma na sex a vlastně na masturbaci, protože většina z nás neměla chlapa a ta druhá polovička osazenstva na tom nebyla o moc lépe. Doma sice měly chlapy, jenže jak jsem se doslechla, spali spolu jednou za půl roku a některé vůbec.

akt

Po sedmé skleničce z jedné nadržené kolegyně vylezlo, že chodí na PORNO MATURE CHAT, kde si povídá s chlapy a pak si zapnou webkameru a normálně se u toho spolu udělají. Číšník a servírka, kteří nás celý večer obsluhovali z nás museli být hin. Od jedenácti večer do jedné jsme s ženskýma probraly snad všechno, co se týkalo sexu, erotiky a porna. Musím říct, že jsem z toho ten večer byla tak nadržená, že kdyby mě oslovil nějaký mladík, abych s ním šla, vůbec bych se nezdráhala. Jenže kolem byli jen takový slizouni, takže zase nic. Holky už pomalu odcházely domů a když už jsem chtěla odejít, ještě mě zastavila kolegyně Jarka, že pro mě něco má. Ale nechtěla to ukazovat před ostatními. Jarka je správná ženská, má chlapa a ta jediná si ho zatím udržela v naprosté pohodě.

No, a jak jsem se už oblékala do saka, a že půjdu zaplatit veškerou útratu, Jarka mě zatáhla za ruku a řekla „na, tady máš ode mě menší překvapení a užij si to“. Vlepila mi do ruky zalepenou bílou obálku a na tom bylo jen nadepsáno „Pro Heidi“. A prý si to mám rozdělat doma až nebudu opilá. Poděkovala jsem jí a odpotácela se k baru zaplatit a hurá do postele. Ráno jsem si dala skvělé kafe s mlékem, k tomu mazanec a že budu dnes jen doma ležet. Žádné návštěvy nepřijímám, a ani svoji dceru s vnučkou. Lehla jsem k televizi do gauče a koukala celé odpoledne, až do večera na filmy, které jsem měla uložené na harddisku. Najednou jsem si vzpomněla, že mi moje kolegyně dala při odchodu nějakou obálku k narozeninám. Začala jsem pátrat kam jsem ji založila. A ejhle byla v kabelce.

Pomalu jsem ji otevřela a čekala, že tam bude nějaké hrací přání k narozeninám, nebo nějaký aprílový žert. Očekávala jsem, že na mě něco vyletí. Ale jakmile jsem jej otevřela, začetla jsem se a tam bylo napsáno velkými krasopisnými písmeny „Tříhodinová erotická masáž a relaxační večer pro Heidi“. Pod tím byla adresa, webová stránka a do kdy mám voucher uplatnit, aby náhodou nepropadl. Na objednání prosím volejte jen od 16:00 do 18:00 hodin. Začala jsem se sama sobě smát a povídala si pro sebe: „Haha, já a masáž, nikdy. Za prvé se stydím a za druhé na mě nebude sahat nějaký upocený masér, a ještě mi dělat návrhy. Ten voucher hned v pondělí vrátím své kolegyni, ať si tam zajde sama“. Vložila jej zpět do obálky a položila na stůl, a ještě zkoukla dva romantické filmy, trochu si u nich pobrečela a kolem dvanácté večerní usnula jako špalek.

nahá žena

Celou neděli jsem přemýšlela o té masáži a nějak mě to nedalo a naťukala tu internetovou adresu do vyhledávače, abych se koukla, zdali tam jsou nějaké fotky masérů. A hned na první stránce byla černobílá fotka moc krásné ženské, oblečené jen do průsvitného závoje, kde bylo vidět její nahé tělo a nádherná postava s pěkně vytvarovanými prsy. Ještě jsem proklikávala všechny podstránky webu a v sekci mature album, bylo několik jejich fotek z masáže. No, musím říct, že ta masérka vypadala fakt moc pěkně. Takovou postavu by chtěla mít každá ženská v jejím věku. Vlastně zapadala do kategorie čtyřicet a výš. Něco jako já. Začala jsem přemýšlet, že by to nemuselo být až tak špatné, jak jsem si včera nabulíkovala do hlavy. Od ženské by mi ta erotická masáž asi nevadila. Cizí penis do mě nikdo strkat nebude a třeba to bude fajn a přijdu na jiné myšlenky. Dobrá tedy, ten poukaz si nechám a asi ho využiji. Založila jsem si ho do šatníku, aby mi ho náhodou omylem nenašla dcera a asi by se divila, že jdu na erotickou masáž.

Uteklo několik dní a já se rozhodla zavolat na kontakt uvedený na voucheru. V sedmnáct hodin jsem zavolala na telefonní číslo a za okamžik ta masérka promluvila moc příjemným hlasem do telefonu „Masáže Sára, prosím?“ Představila jsem se a řekla jí, že jsem Heidi a dostala jsem poukaz na tříhodinovou masáž. Domluvili jsme se na příští sobotu na dvacátou hodinu, odsouhlasily jsme si to, a ještě se zeptala, zda je ta adresa, kam se mám dostavit správná. A že to v Brně znám a vím, jak se tam dostat. Rozloučily jsme se a nalila jsem si vzrušením bílé sladké víno a začala přemýšlet, jak asi bude probíhat taková erotická masáž. Ani jsem se nemohla soustředit, když jsem celý večer koukala na filmy a pořád na to myslela.

Další týden utekl jako voda. V sobotu mi volala dcera, že by potřebovala pohlídat moji vnučku. Musela jsem se jí omluvit, že už mám čtrnáct dní plán na sobotní večer. Ale další týden ji ráda pohlídám, klidně na celý víkend od pátku do neděle. Ona to pochopila a jen řekla „dobře se bav, tak pa mami“. „Uf to bylo o fous.“ Celou sobotu jsem strávila úpravou mého zevnějšku, oholila se v podpaží, nohy, a hlavně pipinu a v 19:15 jsem odjela autem směr Brno. Byla jsem tam o něco dříve, silnice byly prázdné, takže jsem ještě deset minut čekala v autě, abych zazvonila přesně ve dvacet hodin. Ve zvonku se ozvala paní Sára, a že mám vyjet výtahem do posledního patra. Za pár vteřin jsem otevírala výtahové dveře a ve dveřích už stála usměvavá masérka. Musím říct, že byla ještě krásnější než na fotkách na internetu. Na sobě měla bílé tříčtvrteční lesklé legíny a bílé hodně obtažené tričko a byla bez podprsenky. Sjela jsem jí postavu a byla fakt kočka. Pozvala mě dál a zavedla mě do obývacího pokoje, kde už byly dvě skleničky a nějaké menší pochutiny.

nahé tělo

Nabídla mi z výběru několika druhů alkoholu, a že bude pít to, co já. A vše je v ceně a na masáž máme spoustu času a ze začátku si budeme povídat o životě. Zprvu mě Sára poprosila, že si budeme tykat a bude to pro nás více intimnější a sblíží nás to. Potykaly jsme si a zároveň ji poprosila, zdali nemá nějaké sladké víno a vzápětí bylo na stole. Sára se mě vyptávala na můj život, a já jí ochotně odpovídala, to, zda jsem sama nebo s manželem či přítelem, kolikrát jsem prožila orgasmů za poslední měsíc či rok, zda jsem někdy byla na takovéto masáži a během tři čtvrtě hodiny jsem byla naprosto zklidněná. Se Sandrou se mi moc krásně povídalo. Pak mi ukázala zbytek bytu, a také jednu vedlejší místnost, kde se bude masáž odehrávat. Kousek od stěny byl bytelný masážní stůl, který by unesl snad pět lidí. Naproti skříně, stolek, květiny a nádherná červená postel, která ve mě evokovala chtíč. Na stěnách obrázky květin, na stolečku hořela voňavá svíčka a zapnuté čtyři solné lampy, každá v jiném rohu. Fakt se mi to klidné, čisté, relaxační místečko na masáž zamlouvalo.

Vrátily jsme se do obývacího pokoje, dopila jsem asi třetí skleničku vína a Sára se mě zeptala, zda chci prožít masáž se vším všudy. Odpověděla jsem jí „Ano“. Potom se mi ještě zeptala, zdali mi může dát prášek, který mě zbaví stresu a navodí ještě smyslnější vnímání. Chvilku jsem přemýšlela, ale ze zvědavosti jsem řekla „Ano“. Sára přinesla slonovinovou vyřezávanou krabičku a podala mi ji na stůl. Prý ji mám otevřít. Vevnitř na mě čekala modrá hladká pilulka. Ještě jednou jsem si pro sebe v hlavě řekla „mám si ji vzít, nemám si ji vzít?“ Ale vzrušením ji strčila do pusy a zapila jablkovým džusem. Sandra se usmála a je dodala, že za patnáct minut bude působit. Zatím se můžeš jít svléknout do místnosti, kterou jsem ti před chvilkou ukázala. Za paravánem vedle masérského lůžka jsem si začala pomalu odkládat své svršky. Prvně šla bílá saténová košile, černá sukně, pak silonky, ponožky a když jsem si rozepínala podprsenku, koukla jsem na své bradavky a ty stály do pozoru jako fotbalová jedenáctka na zeleném hřišti. Uf, asi začala působit ta modrá pilulka. Příjemně se mi zamotala hlava. Nakonec jsem si svlékla kalhotky a ucítila jsem, že mi v podbřišku šimrá takový neznámý tlak, který přechází až k buchtičce. Zvědavostí jsem si prstem projela přes lasturku. Bože, ách to bylo krásné.

Musela jsem toho ve chvilce nechat a hodit na sebe průsvitné bílé prostěradlo. Obešla jsem paraván a sedla si na masérský stůl. Asi za dvě minuty přišla Sára a řekla, ať se položím na záda a začneme. Uvelebila jsem se a Sára mi stáhla prostěradlo z těla a já před ní ležela nahá. Pomalu mě začala masírovat voňavým olejem a hladila po celém těle. Vzala to od lýtek, přes zadek až na šíji, vrátila se na záda a znovu k zadečku a u něj zůstala delší dobu. Roztáhla mi nohy od sebe a prstem mi přejela přes kundičku. Bože, zamotala se mi hlava. „Ona mi jednou přejela přes stydké pysky a já jsem z toho nadržená, jako kdybych měla zažít ten největší orgasmus. Co asi udělá mé tělo, když mi tam zajede dvěma prsty? Moje mysl byla úplně jinde“.

žena nahá

Sára mi začala třít poštěváček, malé i velké stydké pysky, kolem hráze a já skučela slastí. Sténala jsem jako smyslů zbavená. Asi po patnácti minutách mi řekla, že se svlékne. Normálně jsem začala šílet chtíčem. Moc jsem ji chtěla vidět celou nahou. Sára se za pár vteřin svlékla a řekla mi, abych se otočila na záda, že mě bude masírovat zepředu. Já se ochotně, dobrovolně a ráda otočila na záda. Sára mi dala pod hlavu takový vyvýšený koženkový polštář, abych se na ní mohla dívat. Bože ta byla nádherná. Moje oči zajely pohledem na její dokonale pevná kulatá prsa, sjela jsem jí až ke kundičce, a ač jsem nikdy s žádnou ženskou nic neměla, moje tělo potřebovalo změnu. Chtěla jsem se přisát k jejím velkým prsům a vášnivě je líbat. A hlavně ochutnat její vyholenou svatyni.

V hlavě mi to bouřilo. Sára mě začala masírovat šíji, ruce, břicho a stehna. Pochválila mě je, že je mám krásné a pevné. Pokrčila mě nohy, do tvaru žáby, ležela jsem tam neskutečně roztažená a připravená na cokoli. Láskyplně se mi věnovala mým lesklým prsům a při přejetí rukou přes vztyčené bradavky mi málem explodovaly vzrušením. Pak se přesunula k mé čekající mokré buchtičce. Jedním prstem mi vklouzla dovnitř pochvy a já šílela jako nikdy v životě. Vzápětí přidala další prst a začala mi přejíždět přes G-bod. Ten tajemný spouštěč orgasmů. Třela mi jej čím dál tím rychleji, zrychlovala a zrychlovala. Druhou rukou mě přidržovala střídavě na prsou a na břiše, přitlačovala mě k lehátku a já šílela a šílela. V mozku se mi honilo snad milion erotických myšlenek, byla jsem někde ve vesmíru a najednou jsem zažila takový pocit, který jsem nikdy nepoznala. Chtělo se mi čůrat, normálně jsem myslela, že se počůrám. Sára to na sto procent čekala a jen dodala „pusť to, pusť to všechno ze sebe“. Já se ještě více uvolnila a pak to přišlo. „Neskutečný mohutný gejzír orgasmů, vybuchující, vyvěrající a chrlící sopka, tekoucí láva, vodní fontána, která nechtěla přestat stříkat, záplavy ženských výtrysků“. Já tekla jak smyslů zbavená. Stříkala a stříkala. Tekla a tekla, nešlo to zastavit. Už když jsem myslela, že přestávám vytékat, Sára do mě znovu a znovu vkládala prsty, a ještě více a rychleji mě masturbovala. Ani nevím, co jsem na tom lůžku dělala, jestli jsem tam skákala zadkem a buchtičkou do vzduchu, nepamatuji si nic. Po pár minutách jsem odpadla a ležela na koženém lehátku, vedle mě stála Sára a koukaly jsme si navzájem do očí a nic si neříkaly.

Ona mi jen tiše řekla „zavři oči, odpočívej a lež na lůžku. Sára si odešla dát sprchu. Já se asi po patnácti minutách chtěla zvednout od lehátka, ale vyčerpáním to nešlo. Podařilo se mi to asi za půl hodiny a když jsem si sedla na masérský stůl, uviděla jsem tu pohromu. Mé orgasmy byly všude, pode mnou, vedle mě, všude na podlaze v rádiusu dva metry byla kaluž mých mokrých šťáv. Nevím kolik toho ze mě Sára dostala. Ale za ty roky, co jsem to v sobě držela a neměla orgasmus, to byla pěkná nálož.

žena na posteli

Dala jsem si pak dlouhou sprchu, přesunula jsem se do obývacího pokoje a jen tak jsem si lehla ve spodním prádle do sedačky, nic neříkala a smála se. Můj život začal mít zase smysl. Odcházela jsem od Sáry neskutečně nabitá pozitivní energií a chtělo se mi létat.

Moje kolegyně Jarka se mě v práci zeptala „tak jaký byl zážitek?“ Já jen blaženě odpověděla „neskutečný a nezapomenutelný“. Usmála jsem se a přemýšlela, kdy navštívím v dohledné době moji kamarádku Sáru.

Ještě se Vás na závěr zeptám, líbí se Vám moje erotické příběhy?

A už jste někdy navštívili HORNY WOMEN XXX CAMS webstránky?

Na shledanou, čtenáři mých erotických povídek. Rsk.

5/5 - (5 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup