Dovolená v České republice

Každý z nás by si měl aspoň jednou do roka dopřát dovolenou, na které si odpočine. Člověk je každý den vystavován stresu a musí řešit nespočet problémů, kterých má nad hlavu. Pokud vážně chcete vypustit a užít si trošku odpočinku, zkuste navštívit hotel Lednice, ve kterém si odpočine zaručeně každý.

Lednice (6)

Domluvte se s rodinou a s dětmi a zkuste letos navrhnout dovolenou v srdci Jihomoravského kraje. Tento kraj sčítá mnoho památek, ale také překrásné přírody, kterou jen tak někde neuvidíte. Navíc je Jihomoravský kraj proslulí díky svému vínu, které je známé jak u nás tak v zahraničí. Těšit se tak můžete na sladké víno Pálava, Muškát, či si dopřát červené víno zvané Frankovka. Ta je v tomto kraji velice oblíbená a díky její suché chuti, si jí vychutnají jak znalci vína, tak i začátečníci.

Lednice (5)

S rodinou se můžete ubytovat v hotelu Galant, který je známí v celém okolí a to díky službám které nabízí. V hotelu máte na výběr pokoje pro rodiny, pokoje standard, či pokoje deluxe. Pochutnáte si zde také na místní kuchyni, ve které můžete ochutnat tradiční jídla, jako je kačena se zelím, ptáčci, či nějakou specialitu šéf kuchařů. Ve volném čase se můžete navštívit místní památky, jako je Minaret, zámek Lednice, Janův hrad, a další zajímavé místa k vidění. Pokud si nebudete vědět rady, kam se vydat, určitě se nebojte zeptat zdejší obsluhy, které Vám ráda poradí, co v okolí stojí za zhlédnutí.

Děti mohou strávit volný čas na projížďkách na koních, které ocení i někteří dospělé. Dále si zde můžete udělat romantickou projížďku na loďkách, či vycestovat na celodenní výlet na kolech. Zkrátka kdo si chce užít zábavu, určitě zde najde to, co mu vyhovuje nejvíc.

Pokud tedy nevíte, kam se letos vydat na zasloužený odpočinek, zkuste zvolit Jihomoravský kraj, který Vás zaručeně nezklame. Proto neváhejte a rezervujte si termín dovolené už nyní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup